قوانین و مقررات

به نام خدا

در راستای سازماندهی و پیاده سازی اصولی و  در مبحث طبقه بندی شرکت کنندگان محترم در شانزدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران با طرح ثبت نام همراهان در خدمت شما هستیم.

لطفا به موارد زیر توجه کافی داشته باشید:

1- بدون ثبت نام در سامانه آنلاین اجازه شرکت در شانزدهمین کنگره بین المللی  جراحان فک و صورت ایران و كسب امتياز بازآموزي را نخواهید داشت.

2- خواهشمندیم در جهت جلوگیری از مشكلات ،مشخصات خود را اعم از نام و نام خانوادگی و شماره نظام پزشکی را بصورت کامل و صحیح وارد نمایید.

3- متقاضي ثبت نام در كنگره فقط مشخصات خود را می تواند ثبت کند و امکان ثبت نام گروهی وجود ندارد.

4- بعد از تکمیل مشخصات و اطلاعات و همچنین پرداخت به صورت آنلاین برای شما شرکت کننده محترم کد پیگیری در قالب یک پیام به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد و همچنین در صفحه پروفایل شما کد پیگری و ثبت خواهد شد.

5- هزینه پرداخت شده فقط جهت شرکت در شانزدهمین کنگره بين المللي انجمن جراهان دهان، فک و صورت بوده و برای هفدهمین کنگره جراحان دهان، فک و صورت در سال آینده متعاقبا باید در زمان مقرر که اعلام خواهد شد ، هزینه آن را پرداخت گردد.

6- پرداخت فقط به صورت آنلاین و با استفاده از رمز دوم عابر بانک امکان پذیر خواهد بود.

7- اگر در هنگام تراکنش پول از حسابتان کسر گردد اما ثبت نام شما با موفقيت انجام نشد نگران نباشید وجه پرداختی به حساب شما برگشت داده خواهد شد. (این امر به احتمال زياد به دليل اختلالات سیستم  بانکی می باشد).

8- در صورت هرگونه مشکل با شماره تلفن09121728377 تماس حاصل فرمایید.